Prelegenci

Podczas Gdańskiego Festiwalu Kariery swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami:

Beata Kapcewicz

Praktykujący lider, Trener, Mówca, Executive Coach. Prezes Zarządu Momentum Trainers i Librandt. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów w Polsce oraz warsztatów i wystąpień na biznesowych scenach. W jej programach rozwojowych brało udział blisko 40 000 liderów i pracowników z ogromnym potencjałem.

Autorka książek i artykułów w zakresie osobistej marki i przywództwa. Beata mówi: „Wierzę, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie. Widziałam, jak przeciętni pracownicy stawali się kluczowymi osobami w organizacji, bo trafili na menedżerów, którzy uwolnili ich potencjał. Ale widziałam również, jak orły opuszczały gniazdo, bo ktoś uznał, że są kurczakami”. Beata uczy kwestii, które sama wdraża. Od 20 lat prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe. Przez ostatnie 12 lat pracowała z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze. Jej programy są pełne energii i „latających markerów”.    

Jerzy Limon

Polski anglista, literaturoznawca, pisarz, tłumacz i teatrolog, doktor habilitowany, profesor tytularny i zwyczajny Uniwersytetu Gdańskiego, kierownik Katedry Sztuk Scenicznych UG, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS, członek krajowy korespondent Polskiej Akademii Umiejętności, Dyrektor Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Karolina Janik

Z branżą PR związana od ponad 12 lat. Od 2008 roku właściciel i osoba zarządzająca agencją Personal PR. Zainicjowała autorskie projekty agencji – Fast PR i Akademia Social Media. Prelegentka, autor publikacji z tematyki PR, prowadzi działalność́ doradczą i szkoleniową z zakresu strategii marketingowych i PR. Specjalizuje się̨ w wykorzystaniu nowych mediów w komunikacji marek, osób i firm oraz w budowaniu strategii marketingowych. Pomysłodawca wydarzenia Social Media Covnent oraz programu rozwoju kompetencji PR Exchange. Współpracowała m. in. z: Grupy GPEC, Grupą LOTOS, Twitter, Volskwagen Bank, Miasto Gdynia, Miasto Gdańsk, Warta, Zelmer, Canon, FROSTA, BMW, Unilever, Budimex, Centrum Hewelianum. Wcześniej przez cztery lata pełniła funkcję Kierownika Działu Komunikacji Marketingowej w firmie badawczej Gemius S.A. w Warszawie; aktywnie uczestniczyła we wprowadzaniu badania oglądalności internetu Megapanel PBI/Gemius na rynek. Od października 2016 r. wykładowca Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na studiach podyplomowych – Content Marketing. Pełni funkcję rzecznika prasowego Stadionu Energa Gdańsk. Działa w zarządzie Sekcji PR i Marketingu Pracodawców Pomorza. Prywatnie mama trójki Maluchów.

Skończyła Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, Wydział Ekonomii na Uniwersytecie w Comibrze (Portugalia) oraz podyplomowe studia PR przy UW i PAN w Warszawie.